Neohodnoceno

KLÍČENKA NA SŮL 45x15 mm (+200g Keltské soli ZDARMA)

Titanová klíčenka na Keltskou sůl

Před každým napitím vody je dobré rozpustit v ústech pár zrn mořské soli (nejlépe Keltské). Díky této klíčence budete mít Keltskou sůl neustále u sebe. Stačí otevřít, vložit pár zrn soli do úst a zapít harmonizovanou vodou. Doplníte tak během dne Vašemu tělu důležité minerály . Díky této jednoduché péči budete neustále svěží a plní vitality. Hodí se do práce, do školy, na výlety, na SPORT,.... Do boxu se vejde cca 4g Keltské soli (hrubozrnné).

Ke každé klíčence navíc dostanete ZDARMA sáček s 200g Keltské soli!

Klíčenku pravidelně 1-2x týdně vyplachujte, aby v místě závitu nezůstávala trvale sůl.

Keltská sůl je skutečně NAD ZLATO!

Keltská sůl je zcela přírodní mořská sůl, která se významně liší od většiny solí na trhu, včetně těch mořských. Díky způsobu sklizně a svým vlastnostem má obrovský přínos pro naše zdraví.

Keltská sůl obsahuje 82 (někde se uvádí dokonce 84) stopových minerálů, které lidské tělo potřebuje pro optimální zdraví a dlouhověkost. 

 

Skladem
Kód: 559
539 Kč –7 % 499 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Hmotnost: 0.2 kg
H5258b9e439c34717a57a530de753d133f
Novinka
539 Kč –7 %

Tato unikátní mořská sůl je ručně sklízena v Bretani ve Francii, poblíž Keltského moře. Geografická orientace Atlantiku a klimatické podmínky regionu hrají důležitou roli v jedinečné směsi mořských nerostů a kvalitě extrahované soli. 

2 000 let stará keltská metoda sběru této soli je zásadní pro zachování jejího přirozeného stavu. Narozdíl od rafinovaných solí, které obsahující škodlivé chemické látky a naopak obecně postrádají mnoho stopových látek a minerálů,

Keltská sůl je naprosto nerafinovaná, neobsahuje proto žádné chemické látky, konzervační látky ani jiné nechtěné přísady.

Použití keltské soli

Jako součást pitného režimu

V rámci pitného režimu doporučujeme vždy před pitím vody rozpustit (alespoň částečně) špetku (0,8-1g) Keltské soli v ústech a poté vypít sklenici vody. Tím zajistíte optimální hydrataci Vašeho organismu a tělo se Vám odvděčí vitalitou, svěžestí a celkovou spokojeností. Keltská sůl zajistí tělu minerály nezbytné pro lehký vstup vody do tělních buněk. Optimální je její požití v k kombinaci s harmonickou a informovanou vodou z i9 láhve. Neocenitelný přínos pití vody k kombinaci s kvalitní solí popisuje kniha Dr. Batmangelidje "Voda zdravá, léčivá, životadárná".

 

V kuchyni

Tato hrubá zdravá sůl se používá i při vaření a nakládání. Při stolním použití ji můžete umlít ideálně pomocí keramického mlýnku (kovové mlýnky z důvodu vlhkosti soli nejsou vhodné). Keltská sůl má jedinečnou chuť a v kulinářském světě je velmi populární, je pokládána za nejkvalitnější jedlou sůl.

 

Na koupele

Koupelí s keltskou solí osvěžíme naše tělo podobně jako při koupání v moři – důležité minerály obsažené v Keltské soli vstoupí do krve přes pokožku. Zastánci šetření vodou mohou nahradit celkovou koupel pravidelnou koupelí nohou.

 

Ústní hygiena

Pravidelné vyplachování roztokem z keltské soli podpoří ústní hygienu a zároveň přirozeně bělí zuby. Rozpuštěním několika krystalů keltské soli v ústech vyčistíte velmi šetrně a přírodně zuby i jazyk.

 

Keltská sůl obsahuje 82 minerálů

84% (NaCl) chlorid sodný, 14% síra, hořčík, vápník, draslík, 1,99% uhlík, bromium, křemík, dusík, amoniak, fluor, fosfor, jód, bor, lithium, 0,0003% argon, rubidium, měď, baryum, helium, indium, molybden, mangan, vanad, kobalt, antimon, stříbro, zinek, krypton, chrom, neon, kadmium, erbium, germanium, xenon, skandia, gallia, zirkon, bismut, niob, zlato, thulium, thalium, lanthan, neodym, thorium, cer, terbium, ytterbium, yttrium, dysprosium, selen, lutecium, hafnium, gadolinium, praseodym, cín, beryllium, samarium, holmium, tantal, ...

Hlavní přínosy minerálů pro tělo:

Sodík - naprosto zásadní prvek potřebný pro osmózu a vstup vody z mezibuněčného prostoru do buněk

Hořčík - snižuje svalové napětí, třes, křeče i vnímání bolesti, zmírňuje průběh záchvatů průduškového astmatu, snižuje výskyt migrén a zmírňuje jejich průběh, zlepšuje metabolismus cukrů a tuků u diabetiků, zmírňuje bolesti v podbřišku před a během menstruace, zlepšuje fyzický a psychický stav před menstruačním cyklem, zmírňuje příznaky chronického únavového syndromu, snižuje krevní tlak a zlepšuje srdeční rytmus).

Jód - pomáhá zajistit správnou funkci štítné žlázy a metabolismus živin (cukrů, tuků i bílkovin). Pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu, zlepšuje mentální a intelektuální funkce, kvalitu kůže, vlasů, nehtů a zubů, podporuje trávení a má příznivý vliv na naši sexualitu.

Vápník - nejvýznamnější prvek při výstavbě a přestavbě kostní hmoty. Také ovlivňuje v organismu řadu regulačních pochodů, podporuje správnou srážlivost krve, přenos vzruchů v nervových buňkách, srdeční kontrakci apod. Vápenaté ionty pozitivně ovlivňují krevní tlak a spolupodílí se na regulace pH v těle.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: