Neohodnoceno

Samolepka KVĚT ŽIVOTA - 4 cm

Květ života je symbolem vycházejícím z posvátné geometrie, který obsahuje všechny základní stavební kameny vesmíru které nazýváme platónské pevné látky. Nachází se ve všech částech světa a objevuje se ve všech náboženstvích a různých starověkých civilizacích. Jedná se o univerzální symbol zachycující.

Je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím.

 

Skladem
Kód: 503
Značka: VITAORA
39 Kč
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.1 kg

Symbol Květ života ukazuje, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny.

Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

 

Významnost tohoto symbolu také dokládá skutečnost, že energetická síť, která je obnovována kolem naší Země má také tvar Květu života, kde každý bod květiny je jedním z energetických sloupů, kterým je energie propojena se Zemí…

Velikost: 4 cm

Materiál: nalepovací transparentní fólie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: